FacebookVolg ons ook op Facebook
Menu

KOFFIE+ MET JAN HEUS OVER ATLANTIKWALL

05 oktober 2020
 De Koffie+ sluit deze week aan bij de Bollenstreek Betogen. De Bollenstreek Betogen heeft dit jaar het thema: ‘Ontdek gisteren begrijp vandaag’.

Van 12 t/m 28 oktober brengen inspirerende sprekers uiteenlopende onderwerpen onder het voetlicht. Krijg nieuwe inzichten en verbreed je kennis. Tijdens een historische lezing op donderdag 15 oktober van 10.30-12.00 uur gaat Jan Heus van het Atlantikwall Museum Noordwijk, samen met een collega, in op bekende en minder bekende verhalen uit de bezettingstijd (1940-1945).

Hij vertelt over de bouw van de Atlantikwall en de werkzaamheden die op dit moment nog plaatsvinden binnen de muren van de Atlantikwall. Een interessante lezing over de geschiedenis en het heden van de Atlantikwall. Bij Koffie+ is iedereen welkom. Tijdens een gezellige koffieochtend in de bibliotheek ontmoeten mensen elkaar en raken in gesprek aan de hand van een thema, workshop of andere activiteit.

Kaartjes zijn verkrijgbaar via www.bibliotheekbollenstreek.nl.
Datum : 15 oktober
Tijd : 10.30 - 12.00 uur
Locatie : Maasgaarde, Herenweg 9a, 2211 CA Noordwijkerhout
Kosten : € 5,00 leden | € 7,50 niet-leden

Nieuwsitem op Blik Op Noordwijk. Deel Atlantikwall gevonden bij de werkzaamheden Palaceplein.